János Pásztor (gitara), Feri Sajtos (basa), Michal Šrámek (bicie), Július Bukor (harmonika),Peter Nagy (gitara)
Zoli Borka (spev)

Ako sa to stalo?

V roku 1997 sa skupinka 15-20 ludí zacala intenzívne schádzat a piatkové vecery strávila pocúvaním hudby a sledovaním nahrávok koncertov skupín bluesového a rockového žánru. V roku 1998 sa zúžila na 6-7 osôb, tí sa ale s hudbou zaoberali aktívne.

Feri Bodó vyhrabal staré bubny, Jozef Varga si zohnal Marshall-a a Fender-u a Zoli Borka zacal zbierat texty oblúbených pesniciek a tak sa z pôvodného bubeníka sa stal spevák. Július Bukor, gitarista a harmonikár, utrpel zranenie lavej ruky a tak sa naplno chopil harmoniky. Feri Sajtos kúpil chýbajúcu basgitaru a kapela bola hotová.

Zo zaciatku sme hrávali pre vlastnú zábavu, no v roku 1999 sme dostali ponuku od skupiny Memory Band (HU) na dva spolocné koncerty, kde sme zožali úspech. Po týchto vystúpeniach nás však opustil gitarista (Jozef Varga) a nahradil ho "mladý" Peter Nagy, ktorý nás už dávno z pozadia pozoroval. Neskôr sa náš bubeník (Feri Bodó) vycerpal, opustil skupinu a v zime roku 2000 ho nahradil další mladík, Michal Šrámek. Spolocný koncert so skupinou Gamba Blues Band (CZ) sme už odohrali s ním.

To sa už sformovala stála zostava, ktorú z casu na cas doplnili hostujúci hudobníci ako Laci Hlavatý, Janci Pásztor (Red Rooster, Nude Dead Souls) alebo Vlado Urbanovský. Janci Pásztor sa po pár mesiacoch hostovania (od leta 2001) stal stabilným clenom skupiny.

Názov kapely bol sprvu S.B.Band (Szímo Blues Band) a neskôr KLIKK Blues Brothers. Na zaciatku roku 2002 sa však zmenil na definitívny CANNED HEAT REVIVAL BAND.

Ako už z názvu vyplýva, náš repertoár pozostáva hlavne zo skladieb legendárnej blues-boogie kapely CANNED HEAT. Podla potreby ho doplname skladbami bluesových klasikov a skupín ako Willie Dixon, Robert Johnson, Stevie Ray Vaughan, CREAM, Doors, Buddy Guy, .............

Naše prvé demo CD sme nahrali "live" v KLIKK Pube v Nových Zámloch za pomoci nášho "oblúbeného" zvukára a kamaráta Imiho Jóbu. S druhým demom nám pomohol Laco a bolo nahraté v Štúrove.